Job openings

Currently open positions:

December 19, 2019
Komenda
Vodja trade marketinga m/ž
Redna zaposlitev
V mednarodnem, hitrorastočem podjetju EKWB d.o.o., ki je specializirano za razvoj in izdelavo vodnih hladilnih sistemov za zahtevnejše osebne računalnike in industrijo iščemo: VODJA TRADE MARKETINGA  m/ž   Področje dela:
  • Biti ambasador blagovne znamke EK na mednarodnih trgih,
  • Zagotavljati odličnost v 4P-jevem marketinškem spletu,
  • Četrtletno ocenjevati operacionalizacijo in izvajanje tržnih programov,
  • Zagotavljati analitično podporo za prepoznavanje priložnosti,
  • Zagotoviti upoštevanje načel in smernic družbe v vseh marketinških programih v sodelovanju z vodjo marketinga,
  • Sodelovati pri planiranju lansiranja izdelkov, neposrednih in posrednih marketinških akcijah, POS materialov in marketinških aktivnosti na trgih,
  • Analizirati konkurenco, vključno z njihovimi aktivnostmi na terenu in promocijam,
  • Natančno analizirati promocije in temu primerno pripravljati letne načrte promocij za marketing,
  • Nadzirati, pregledovati in poročati o vseh tržnih dejavnostih in rezultatih
  • Pripravljati časovni in akcijski načrt za ključne pobude in projekte, ki imajo v izbrani državi posebno prednost,
  • Analizirati in slediti dobičkonosnost strank,
  • Nuditi podporo vodji marketinga pri spremljanju izvajanja tržnega programa za izpolnjevanje urnikov, proračunov in pričakovanj v skladu z vsemi veljavnimi vrednotami in vedenjem, pravili o skladnosti, postopki in politikami družbe,
  • Usklajevati se s sodelavci (prodaje, načrtovanja, nabave, proizvodnje, RnD) in sodelovati z zunanjimi partnerji.
Pričakujemo:
  • Najmanj VI/2 stopnja izobrazbe – smer marketing
  • 2-3 leta delovnih izkušenj na področju marketinga, PR ali prodaje (B2B)
  • Organiziranost
  • Komunikativnost
  • Sposobnost za samostojno in timsko delo
  • Natančnost pri delu
  • Obvezno znanje angleškega jezika,
  • Samostojno delo z računalnikom (MS Office),
  • Vozniški izpit B kategorije.
  • Zahteva računalniška znanja: Navision
  • Vabimo vas, da pošljete pisno prijavo z navedbo delovnega mesta na katerega se javljate in vaš življenjepis v slovenskem in angleškem jeziku na [email protected] do 06.01.2020
  • Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas – za čas nadomeščanja odsotnosti delavke

December 16, 2019
Komenda
Specialist za eCommerce Marketplace (m/ž)
Izvedba e-commerce prodajne strategije na ključnih marketplace-ih v sodelovanju  z oddelki e-commerce-a, trženja, produktnega managementa in logistike. Spremljanje in analiza KPI-jev kanalov
November 29, 2019
Komenda
Vodja poslovne enote (m/ž)
Opis dela: vodenje in planiranje prodajnih aktivnosti, sodelovanje pri planiranju in usklajevanju politike podjetja, priprava prodajne taktike in določanje letnih planov, poslovanje s ključnimi kupci globalnem trgu, vodenje projekta razvoja in uvajanja novih izdelkov na trg.